Hakkımızda

bayanfikir

Bayan Fikir; kendine duyduğu güvenle hep bir adım önde olan, fikirleri, aklı ve güzelliği toplumda aranan ve imrenilerek takip edilen kadınların sitesidir. Birlikte yaşantımızı daha kalite organize edecek fikirlerimizi paylaşarak mutluluğa, iyiliğe, yeniliklere ve eğlencelere doğru ilginç, seçkin ve özgün fikirlerimiz ile yürüyoruz!

Toplumda bayanın yerini her daim bir adım önde tutan, bakımlı ve güzel olmanın yanında da fikirleriyle yaşama şeklini belirleyen Bayan Fikir, kurulduğu günden bu yana siz kendine güvenen bayanlara destek olmaya devam ediyor. Paylaşmanın erdeminin farkında olan ekibimiz sizlere sofra, yaşam, sağlık, kadın ve çocuk, astroloji gibi kategorilerde ve bir çok konuda merak ettiğiniz en güncel konular hakkında fikirlerini paylaşıyor. Kendi bilgilerini paylaşırken aynı zamanda herkesin birbirine öğreteceği bir fikri vardır ilkesinden de hareketle sizlerin de yaşam deneyimlerinizi sitede sunmanıza olanak veriyor.

Bayan Fikir, kadınların deneyimlerini yine kadınların kaleminden ilgilenen herkese ulaştırma ilkesinde çalışmalarına ve bu konuda başarılı olmaya devam etmektedir. Paylaşmanın önemine inanan ve Bayan Fikir’i takip eden okurlarımız sitemize üye olarak fikirlerinizi diğer bayanlar ile paylaşabilir, yapılan paylaşımlara yorumlarınızı iletebilirsiniz. Öte yandan, yine sitemize üye olarak özgün kendi yazdığınız makaleleri, videoları ve resimleri bizlere iletebilir, böylece paylaşmanın keyfine varabilirsiniz. Unutmayın hayata karşı güçlü olan kadınların fikirleri, fikirleri olan kadınların ise paylaşımcı bir yönü her daim vardır.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!